Бесплатна достава за нарачки над 1800 денари

Политика за достава

Доставата се доплаќа 150 денари. Ателје Сиена Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 1800 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:

  • плаќање при достава на врата со откуп
  • на сметка на нашата фирма

Испораките ги вршиме преку Ин пошта Радески во рок од 3-5 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 7 работни денови.


За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 071 342 055 или 078 898 823.

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.

© 2024 Vendor x Атеље Сиена   

Vendor Logo